Nemocnice v Teplicích

Od 8.8.2013 zahajujeme novou spolupráci s nemocnicí v Teplicích. Naší koordinátorkou je Marcela Peremská, kterou tímto vítáme v našem projektu a věříme, že spolupráce bude plodná a hlavně potěšíme a pomůžeme spoustě BabyKlokánků.      

Marcela Peremská zjistila v nemocnici požadavky: 
Dětské oddělení - novorozenecká stanice by potřebovala elektrickou odsávačku mateřského mléka Medela Symphony. Odsávačka je vhodná pro ženy, jejichž miminko se nedokáže plně nakojit z prsu. Jedná se především o děti nedonošené či nemocné. Přitom každá kapka kolostra a mateřského mléka je pro tyto děti léčivý poklad.


Dále je potřeba výhřevný modul . Výhřevný modul je určen, jak už jeho název napovídá, k místnímu ohřátí prostoru, kde je nutné zajistit stabilní teplotu prostředí. Používá se např. při ošetřování novorozenců na oddělení, na vyšetřovacích stolech a porodních sálech apod. Tento výhřevný modul na stojanu s kolečky má výhodu v tom, že se dá postavit kamkoliv, kde je potřeba zajistit novorozenci teplo. Tedy i nad porodní lůžko či křeslo pro klokánkování, kde má matka své donošené i nedonošené miminko v kontaktu kůže na kůži. Ani drobnému nedonošenci pak nehrozí prochladnutí a může zůstat v matčině náručí, kam patří, a není potřeba jej umisťovat na výhřevné lůžko. 

Proto pro nemocnici v Teplicích vyhlašujeme vlastní variabilní symbol a to VS 41150.

Za vybrané finance se zakoupí výše zmíněný výhřevný modul a nemocniční odsávačka Medela Symphony.

1 komentář:

  1. Všem děkuji za pomoc, odsávačku jsme již díky Vašim příspěvkům obdrželi a pomáhá tak na oddělení především maminkám nedonošeňátek.

    OdpovědětVymazat