Jak mohu pomoci jiným

Děkujeme všem, kteří podporují rodiny s předčasně narozenými nebo nemocnými novorozenci medializací této problematiky spojenou s věcným či finančním darem.

Pro více informací o tom, co se již povedlo i jako inspirace pro Vás, jak můžete pomáhat, klikněte prosím tady:


Děkujeme všem, kteří podporují rodiny s předčasně narozenými nebo nemocnými novorozenci finančními dary na transparentní účet:

378 935 4060/5500

Pro více informací o tom, na co se peníze použijí, klikněte prosím zde: Finanční zrníčkaOd 1.října 2012 je možno také přispět prostřednictvím dárcovské SMS. A to zasláním DMS ve tvaru
DMS BABYKLOKANCI na tel.číslo 87 777. Cena jedné DMS je 30 Kč. Z toho 27 Kč přijde přímo na náš účet.
Můžete také využít možnosti roční podpory pomocí DMS a to zasláním DMS ve tvaru DMS ROK BABYKLOKANCI na tel.číslo 87 777. Cena takové DMS je 12*30 Kč, na níš účet bude připsáno 12*27 Kč. K platbám dochází pravidelně, a to vždy jednou za 30 dní od zaslání první dárcovské SMS na vybraný projekt. 
Více infromací - o zřízení služby a jejím zrušení najdete ZDE.
Službu DMS zajišťuje fórum dárců.Můžete také podat online daňové přiznán za DMS pro BabyKlokánky. Formulář najdete ZDE. A podrobnosti v článku na Baby-cafe.cz.Nemusíte pomáhat jen finančním příspěvkem, ale můžete pomoci také materiálně - Materiální zrníčka.
Pokud se Vaše miminko narodilo předčasně (dříve než ve 33.tt) nebo nemocné a je hospitalizované na JIP, JIRP či RES novorozeneckého oddělení, můžete pomáhat tím, že budete s dalšími rodinami sdílet Váš životní příběh a my pro Vás zajistíme zdarma zhotovení nezapomenutelných fotografií Vašeho miminka i s Vámi, k tomu od nás dostanete ruku lásky ZAKY pro přenos Vaší uzdravující vůně k Vašemu miminku zdarma.

Pokud se Vaše miminko narodilo předčasně (dříve než ve 33.tt) a je mladší než jeden rok, můžete pomáhat tím, že budete s dalšími rodinami sdílet Váš životní příběh a my pro Vás zajistíme zdarma zhotovení nezapomenutelných fotografií Vašeho miminka i s Vámi.

Pokud máte dítě mladší než 15 let s handicapem, můžete pomáhat tím, že budete s dalšími rodinami sdílet Váš životní příběh a my pro Vás zajistíme zdarma zhotovení nezapomenutelných fotografií Vašeho dítěte i s Vámi.

Pro více informací prosím klikněte zde: Dotek světla

Pokud máte svůj vlastní web, internetové stránky, blog na internetu můžete nás podpořit umístěním banneru na Váš web s proklikem na naše stránky.

Pro další informace prosím klikněte tady: Bannery

Další velmi důležitou pomocí je, pokud nám sdělíte Vaše názory ve výzkumech. Tyto výzkumy slouží ke zlepšení situace ve zdravotnictví i jiných oblastech.

Pro více informací prosím klikněte zde: Výzkumy

Něco Vám tady chybí? Napište nám: babyklokanci@seznam.cz


1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Přidejte se k úspěšným Spojte se s více než 4 miliony investorů a obchodníků ze 170 zemí

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat